صعود انگلیس، دانمارک و اسلوونی در شب کسل کننده گروه C

صعود انگلیس، دانمارک و اسلوونی در شب کسل کننده گروه C

آفتاب‌‌نیوز :

دوازدهمین روز رقابت‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴ با ثبت دو تساوی بدون گل در دیدار‌های همزمان گروه C همراه بود و تیم‌های انگلیس و دانمارک صعودشان به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کردند.

در یکی از این دیدار‌ها که به طور همزمان از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شده بود، تیم‌های انگلیس و اسلوونی در ورزشگاه کلن مقابل هم قرار گرفتند که این بازی گلی به دنبال نداشت. نکته مهم این بازی عملکرد دور از انتظار انگلیس بود. انگلیسی‌ها با اینکه مالکیت توپ را در اختیار داشتند، اما در ایجاد فرصت گلزنی موفق نبودند. شاید مهمترین حمله آن‌ها در دقیقه ۲۰ و گلزنی بوکایو ساکا بود که این گل به دلیل آفساید فیل فودن مردود شد.

در دیگر بازی امشب جدال تیم‌های دانمارک و صربستان که در ورزشگاه آلیانز آره‌نای شهر مونیخ برگزار شد با تساوی بدون گل خاتمه یافت. این بازی نیز همچون دیگر بازی همزان گروه C افت و خیز چندانی نداشت و کسل کننده بود.

انگلیس با این تساوی ۵ امتیازی شد و به عنوان صدرنشین صعود کرد. دانمارک نیز ۳ امتیازی شد و در شرایطی کاملاً برابر با اسلوونی قرار گرفت، اما با توجه به اینکه با انگلیس (در مقایسه عملکرد تیم‌ها با صدرنشین) یک – یک مساوی کرده بود در رده دوم ایستاد. دانمارک و اسلوونی هر دو راهی مرحله حذفی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود انگلیس، دانمارک و اسلوونی در شب کسل کننده گروه C" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود انگلیس، دانمارک و اسلوونی در شب کسل کننده گروه C"، کلیک کنید.