طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم

طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم

وزارت شرایط اضطراری روسیه اعلام کرد در پی وقوع طوفان بی‌سابقه و رگبار شدید روز گذشته (پنج‌شنبه) در مسکو، پایتخت این کشور تاکنون ۲ نفر کشته و دست‌کم ۱۸ نفر دیگر مصدوم و بستری شدند.

به گزارش قدم آخر، در بیانیه این وزارتخانه آمده است به دلیل وزش باد شدید یک نفر بر اثر سقوط درخت کشته شده و قربانی دوم نیز از داربست سقوط کرده است.

در این بیانیه همچنین آمده است طوفان، تلفات متعددی در مناطق مختلف پایتخت برجای گذاشته و شمار دقیق مجروحان در دست بررسی است.

مقامات پایتخت همچنین در حال ارزیابی خسارات وارده به اموال و تعداد درختان افتاده هستند.

اداره بهداشت مسکو نیز در بیانیه جداگانه‌ای اعلام کرد: ۱۸ نفر در بیمارستان های شهر بستری شدند که حال سه نفر از آنها وخیم است. چهار کودک نیز در بین مصدومان هستند که وضعیت آنها رضایت‌بخش است.

به گزارش آناتولی، وزارت شرایط اضطراری و دفتر شهرداری مسکو از ساکنان پایتخت خواست در شرایط بد جوی تا حد امکان در خانه بمانند و برای روزهای آینده نیز ادامه بارندگی‌های شدید، وزش باد و حتی گردباد را پیش‌بینی کرده‌اند.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طوفان و رگبار شدید در مسکو؛ ۲۰ تن کشته و زخمی شدند+فیلم"، کلیک کنید.