عکس | اشکان دژاگه در مکزیک؛ گرد پیری روی صورت ستاره ایرانی

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ اشکان دژاگه، ستاره سابق تیم ملی ایران که هفته گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرده، راهی کشور مکزیک شده تا در جام پادشاهان حضور پیدا کند.

مسابقات کینگزلیگ (جام پادشاهان) به وسیله جرارد پیکه راه اندازی شده و بزرگانی چون نیمار، کاسیاس، توتی، ابراهیموویچ و ماریو گوتزه به عنوان مدیر در مسابقات حاضر خواهند بود.

اشکان دژاگه به عنوان اولین ایرانی حاضر در این مسابقات، در تیم ماریو گوتزه به میدان خواهد رفت. این دوره از مسابقات خردادماه در مکزیک برگزار خواهد شد و دژاگه هم به همین خاطر راهی این کشور شده است. او تصویری از خودش در مکزیک منتظر کرد که نکته جالب آن، سفید شدن ریش و موهای او بود.

عکس | اشکان دژاگه در مکزیک؛ گرد پیری روی صورت ستاره ایرانی

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | اشکان دژاگه در مکزیک؛ گرد پیری روی صورت ستاره ایرانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | اشکان دژاگه در مکزیک؛ گرد پیری روی صورت ستاره ایرانی"، کلیک کنید.