عکس| این سدان قدرتمند چینی به جنگ مرسدس بنز و بی ام و می رود

آفتاب نیوز :

مدل سدان (U 7) دارای باتری LFP است که توسط FinDreams، یکی از شرکت های تابعه BYD، ساخته شده است. پک باتری این خودرو دارای ظرفیت 135.5 کیلووات ساعتی است.

به دلیل فرمول شیمیایی خاص این باتری، U 7 بسیار سنگین شده است. وزن باتری آن فقط 903 کیلوگرم است که یک سوم وزن 3095 کیلوگرمی این خودرو را تشکیل می دهد!

یانگ وانگ U 7 دو گزینه متفاوت از لحاظ برد باتری (براساس CLTC) دارد که یکی 720 کیلومتر و دیگری 800 کیلومتر است.

این خودرو به جای آینه های جانبی معمولی، از دوربین استفاده می کند. با نصب تمام عناصر آیرودینامیکی، ضریب درگ U 7 به 0.195 Cd می رسد.

یانگ وانگ U 7 بر روی پلت فرم e 4 قرار دارد. ابعاد آن 42 میلی متر کشیده تر، 70 میلی متر عریض تر و 1 میلی متر پایین تر از EQS است.

در داخل، U 7 از چیدمان سه نمایشگر این برند استفاده می کند. فضای داخلی دارای دو طرح 4 و 5 صندلی است.

یانگ وانگ U 7 دارای چهار موتور الکتریکی است. هر کدام دارای حداکثر توان 320 اسب بخاری بوده و مجموع توان خروجی آن به 1287 اسب بخار قدرت می رسد.

حداکثر سرعت آن به 270 کیلومتر بر ساعت محدود شده است. یانگ وانگ U 7 امسال با هدف رقابت با مرسدس بنز EQS، بی ام و i 7 و نیو ET 9 و سایر سدان های برقی سطح بالا وارد بازار چین خواهد شد.

عکس| این سدان قدرتمند چینی به جنگ مرسدس بنز و بی ام و می رود

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| این سدان قدرتمند چینی به جنگ مرسدس بنز و بی ام و می رود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| این سدان قدرتمند چینی به جنگ مرسدس بنز و بی ام و می رود"، کلیک کنید.