عکس | بمب جدید السد؛ جانشین بونجاح مشخص شد

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ این بازیکن اسپانیایی که قرارداد خود را با تیم آروکا پرتغال فسخ کرده بود، پس از انجام معاینات پزشکی لازم برای مدت 4 سال به السد پیوست.

به گزارش ورزش سه، موخیکا قرار است در ساعات آینده دوحه را ترک کند و با شروع اردوی تابستانی تیم السد برای آمادگی فصل آینده بازگردد. این بازیکن اسپانیایی در فصل 2023-2024 در لیگ پرتغال 20 گل به ثمر رساند. او کار حرفه ای خود را با باشگاه لاس پالماس اسپانیا آغاز کرد، سپس بین سال های 2016 تا 2019 به تیم جوانان بارسلونا رفت و با آنها دو بار قهرمان لیگ جوانان شد.

موخیکا رهبری خط حمله السد قطر را برعهده خواهد گرفت و جانشین بغداد بونجاح، ملی پوش الجزایری خواهد شد که پس از نزدیک به 10 سال حضور در این تیم، اعلام جدایی کرد.

عکس | بمب جدید السد؛ جانشین بونجاح مشخص شد

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | بمب جدید السد؛ جانشین بونجاح مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | بمب جدید السد؛ جانشین بونجاح مشخص شد"، کلیک کنید.