عکس| جانشین طارمی در پورتو مشخص شد

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو پس از 4 سال تصمیم به جدایی از این تیم پرتغالی گرفت و پس از پایان فصل، با قراردادی آزاد راهی تیم اینتر میلان ایتالیا می شود.

به نقل از قدم آخر طارمی در سال های اخیر عملکرد خیلی خوبی در پورتو داشت و فصل گذشته با 22 گل به عنوان آقای گل لیگ پرتغال شناخته شد و مورد توجه سران اینتر قرار گرفت. در همین زمینه سران پورتو، «تیرنو باری» مهاجم اهل گینه تیم بازل سوییس را مدنظر قرار داده اند تا جایگزین طارمی شود. آنها اعتقاد دارند که «باری» در کنار «اوانیلسون» می توانند زوج خطرناکی را در خط حمله این تیم به وجود آورند.

عکس| جانشین طارمی در پورتو مشخص شد

مدیران پورتو از جدایی طارمی مطمین هستند و پس از پایان مسابقات این بازیکن رسماً راهی اینتر می شود تا دومین مهاجم تیم ملی ایران پس از سردار آزمون در سری آ ایتالیا مشغول به فعالیت شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| جانشین طارمی در پورتو مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| جانشین طارمی در پورتو مشخص شد"، کلیک کنید.