عکس| قاب غیر قابل فروش بارسلونا

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ باشگاه بارسلونا روی برخی از بازیکنان خود برچسب غیر قابل فروش زده است و هر طور که شده آن ها را در ترکیب خود حفظ می کند. در حقیقت مدیران بارسلونا اعتقاد دارند که این بازیکن ها آینده سازان بارسلونا هستند و نباید به فروش برسند.

به نقل از روزنامه اسپورت کاتالونیا، این پنج بازیکن غیر قابل فروش بارسلونا عبارتند از: لامین یامال، پایو کوبارسی، پدری، گاوی و میکاییل فایه.

عکس| قاب غیر قابل فروش بارسلونا

در میان این بازیکن ها شاید فقط میکاییل فایه است که کمتر شناخته می شود. این بازیکن که یک مدافع است قرار است که در فصل آینده بخشی از تیم اصلی بارسلونا باشد و از آکادمی آبی و اناری ها به تیم اصلی منتقل شود.

گاوی هم با بازگشت از مصدومیت، در فصل آینده دوباره یکی از مهره های اصلی بارسلونا می شود.

باشگاه بارسلونا می خواهد نسل بازیکنان جوان خود را حفظ کند تا به این ترتیب این بازیکن ها در سال های پیش رو تبدیل به ستاره شوند و یک تیم درخشان را تشکیل بدهند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| قاب غیر قابل فروش بارسلونا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| قاب غیر قابل فروش بارسلونا"، کلیک کنید.