عکس| قطع سر عامل حذف رونالدو در یورو!

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ جدال پرتغال و فرانسه در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ به ضربات پنالتی کشیده شد تا به این طریق تیم صعود کننده به نیمه نهایی مشخص شود. پنالتی چهارم پرتغال را فلیکس زد و گلر فرانسه موفق‌تر عمل کرد تا به این ترتیب پرتغال علی‌رغم شایستگی از رقابت‌ها کنار برود. با ضربه‌ای که فلیکس هدر داد، آخرین یوروی رونالدو و په په نیز خراب شد.

طولی نکشید تا پرتغالی‌ها در شبکه‌های اجتماعی از خجالت فلیکس در بیایند. انتشار یک ویدیو نشان می‌دهد که چگونه سر ماکت فلیکس را نیز در پرتغال قطع کرده‌اند.

عکس| قطع سر عامل حذف رونالدو در یورو!

در این ویدیو یکی از کسانی که از کنار ماکت او رد می‌شود، به آن آب دهان نیز پرتاب می‌کند تا مشخص شود نفرت از فلیکس تا چه اندازه زیاد است. حتی مردم با ماکت فلیکس که سر ندارد، عکس‌های یادگاری نیز می‌گیرند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| قطع سر عامل حذف رونالدو در یورو!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| قطع سر عامل حذف رونالدو در یورو!"، کلیک کنید.