عکس| لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم خاکسپاری مادرش

آفتاب نیوز :

زهرا خوشکام همسر زنده یاد علی حاتمی و مادر لیلا حاتمی که خبر درگذشت او در سن 77 سالگی روز جمعه 28 اردیبهشت منتشر شد، صبح امروز 29 اردیبهشت در جمعی که بیشتر خانوادگی بود، راهی خانه ابدی شد.

پیکر این بازیگر قدیمی سینما با حضور لیلا حاتمی، علی مصفا و فرزندشان در فضایی آرام و به دور از تشریفات مرسوم اینگونه برنامه ها پس از قرایت نماز میت به خاک سپرده شد. احترام برومند، حامد بهداد، حمید نعمت الله، حبیب رضایی، بهناز جعفری، سعید خانی، هوشنگ کلمکانی و جمعی از مردم سینمادوست از جمله حاضران در خاکسپاری این هنرمند قدیمی بودند.

عکس| لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم خاکسپاری مادرش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم خاکسپاری مادرش" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم خاکسپاری مادرش"، کلیک کنید.