«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید

«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید

به گزارش خبرگزاری قدم آخر، جدیدترین قسمت از «باغ شادونه» با ورود یک شخصیت جدید پنجشنبه 6 اردیبهشت حوالی ساعت 17:15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

در این قسمت از برنامه شخصیت جدیدی به نام «غرغر خان» وارد باغ شادونه می شود و لحظات شیرینی را به همراه خاله شادونه و بقیه شخصیت های باغ شادونه برای کودکان رقم می زند.

در هر قسمت از «باغ شادونه» ماجراهای جدیدی اتفاق می افتد که مهارت های کودکانه و مفاهیم اخلاقی، دینی، فرهنگی و اجتماعی را در قالب داستان هایی شاد و هیجان انگیز به بچه ها آموزش می دهد.

«باغ شادونه» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو به تهیه کنندگی محسن مناجاتی، کارگردانی علی مختارزاده و اجرای ملیکا زارعی است که جدیدترین قسمت آن پنجشنبه 6 اردیبهشت حوالی ساعت 17:15 پخش و جمعه در همان ساعت تکرار می شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید"، کلیک کنید.