فرانسه: بدترین سناریو در لبنان یعنی جنگ را رد می کنیم

فرانسه: بدترین سناریو در لبنان یعنی جنگ را رد می کنیم

به گزارش قدم آخر، «استفان سیجورنی» وزیر خارجه فرانسه امروز یکشنبه در لبنان به منظور کاهش تنش میان حزب الله لبنان و اشغالگران قدس در سخنانی اعلام کرد: همه گروه های لبنانی باید به مسیولیت های خود عمل کنند.

وزیر خارجه فرانسه در این ارتباط ادامه داد: بدترین سناریو در لبنان یعنی جنگ را رد می کنیم. حفظ لبنان یکی از اولویت ها است و باید از آن جلوگیری کرد. باید مانع از جنگ منطقه ای شویم.

به گزارش قدم آخر به نقل از الجزیره، «استفان سیجورنی» در ادامه افزود: ما به حمایت از ارتش لبنان ادامه خواهیم داد و بازگشت ثبات مستلزم استقرار مجدد ارتش لبنان در جنوب این کشور است.

وی در ادامه اضافه کرد: پیشنهاداتی درباره آرام شدن اوضاع در جنوب لبنان ارایه داده ایم و نیازمند رسیدن به توافق (در این باره) هستیم.

این در حالیست که وزیر خارجه فرانسه روز گذشته وارد فرودگاه بین المللی رفیق حریری در بیروت شده بود.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرانسه: بدترین سناریو در لبنان یعنی جنگ را رد می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرانسه: بدترین سناریو در لبنان یعنی جنگ را رد می کنیم"، کلیک کنید.