فرصت 3 روزه اعتراض برای داوطلبان تایید صلاحیت نشده انتخابات مجلس

فرصت 3 روزه اعتراض برای داوطلبان تایید صلاحیت نشده انتخابات مجلس

شورای نگهبان اعلام کرد: آن عده از داوطلبان نمایندگی مجلس که صلاحیت آنها در هیات مرکزی نظارت، مورد تایید قرار گرفته ولی در شورای نگهبان صلاحیت آنها تایید و یا احراز نشده است، می توانند شکایت خود را ثبت کنند

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، شورای نگهبان با صدور اطلاعیه ای زمان و نحوه ارایه شکایت آن عده از داوطلبان نمایندگی مجلس که صلاحیت شان از سوی شورای نگهبان مورد تایید قرار نگرفته است را اعلام کرد.

متن اطلاعیه شماره یک شورای نگهبان به شرح زیر است:

به اطلاع داوطلبان محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند:

به استناد بند (ج) ماده 63 قانون انتخابات و در راستای رعایت حقوق داوطلبان مجلس شورای اسلامی، داوطلبانی که صلاحیت آنها در هیات مرکزی نظارت، مورد تایید قرار گرفته لیکن در شورای نگهبان صلاحیت آنها تایید یا احراز نشده است، می توانند به مدت 3 روز از تاریخ 1402/11/21 تا 1402/11/23 از ساعت 8:00 الی 18:00 تنها از طریق مراجعه به نشانی الکترونیکی زیر اعتراض خود را به صورت مستدل ثبت نمایند.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرصت 3 روزه اعتراض برای داوطلبان تایید صلاحیت نشده انتخابات مجلس" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرصت 3 روزه اعتراض برای داوطلبان تایید صلاحیت نشده انتخابات مجلس"، کلیک کنید.