قابلیت های جدید و جذاب استوری اینستاگرام/ عکس

قابلیت های جدید و جذاب استوری اینستاگرام/ عکس

به گزارش خبرگزاری قدم آخر، اینستاگرام چند قابلیت تعاملی جدید برای استوری معرفی کرده است که روش های اشتراک گذاری موسیقی، عکس و ویدیو را متحول می کنند.

براساس گزارش مجله قدم آخر، جذاب ترین قابلیت جدید، Reveal نام دارد. با استفاده از این قابلیت، محتوای استوری تار می شود و حالتی رازآلود پیدا می کند و مخاطبان تنها با ارسال پیام خصوصی (DM) به شخصی که استوری را منتشر کرده است می توانند آن را ببینند.

آدام موسری، رییس اینستاگرام، می گوید: «پیام های خصوصی بخش مهمی از این پلتفرم هستند و استوری و همین پیام ها عامل اصلی رشد اینستاگرام بوده اند. قابلیت Reveal گام بعدی در این مسیر است و بدون شک سازندگان محتوا از آن به عنوان ابزاری برای افزایش تعامل با استوری هایشان استفاده خواهند کرد.»

قابلیت دیگر، Frames نام دارد که یک افکت پولاروید روی تصاویر اعمال می کند. بدین ترتیب وقتی کاربران گوشی خود را تکان می دهند، عکس ظاهر می شود.

اینستاگرام قابلیت قالب بندی مبتنی بر موسیقی اضافه کرده که به کاربران امکان می دهد با استفاده از الگوها و تیترهایی نظیر «آهنگ مورد علاقه از آلبوم X» یا «اگر تا آخر عمر فقط می توانستی یک آهنگ گوش کنی، چه آهنگی انتخاب می کردی؟»، آهنگ ها را در استوری های خود به اشتراک بگذارند. این قابلیت بر پایه ی قالب های استوری مبتنی بر عکس ساخته شده است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قابلیت های جدید و جذاب استوری اینستاگرام/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قابلیت های جدید و جذاب استوری اینستاگرام/ عکس"، کلیک کنید.