قانون جدید علیه آزار جنسی/ درخواست هنرمندان فرانسه

قانون جدید علیه آزار جنسی/ درخواست هنرمندان فرانسه

به گزارش خبرگزاری قدم آخر،ژولیت بینوش یکی از بازیگرانی است که این نامه سرگشاده را امضا کرده است. این طومار شدیدالحن در روزنامه فرانسوی لوموند همزمان با آغاز جشنواره فیلم کن منتشر شد که با تمرکز قوی بر جنبش من هم در فرانسه آغاز به کار کرد.

به گزارش دنیای تصویر آنلاین،در بخشی از این نامه که به امضای 147 هنرمند از جمله ایزابل آجانی، ژودیت گودرش رسیده، آمده است: «اینجا حدود صد نفر از ما هستیم اما در واقعیت صدها هزار نفریم.» ضمیمه نامه عکسی گروهی صد نفره ی از امضاکنندگان نامه منتشر شده است. آنها خواستار سرکوب خشونت جنسی و تبعیض جنسیتی شدند و تاکید ورزیدند که این مشکلات سیستماتیک است، و مستثنی نیست: « «زنان و مردان از هر طبقه ای گرد هم می آیند تا خواستار قانون جامع علیه خشونت جنسی و تبعیض جنسیتی شوند. با وجود شجاعت قربانیان، کیفرناپذیری متهمان در حال افزایش است.»

امضاکنندگان نوشتند که غیرقابل قبول است که میزان رد شکایات مربوط به خشونت جنسی در سال2022 به 94 درصد رسیده باشد. در طومار آمده است که این قانون همچنین باید «دسترسی رایگان و فوری به مراقبت های تروماهای روحی و روانی» و همچنین «منابع مالی برای این رویکرد عمومی و انجمن هایی که آن را اجرا می کنند، فراهم سازد. سینمای فرانسه در ماه های اخیر با ادعاهایی مبنی بر اینکه دهه ها از تبعیض جنسی و آزار جنسی شانه خالی کرده روبرو شده است. ژودیت گودرش به چهره کلیدی جنبش من هم در فرانسه تبدیل شده از زمانی که بنوآ ژاک و ژاک دوایون را به آزار جنسی در دوران نوجوانی خود متهم کرده است. و هر دوی آنها این اتهامات را رد کردند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قانون جدید علیه آزار جنسی/ درخواست هنرمندان فرانسه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قانون جدید علیه آزار جنسی/ درخواست هنرمندان فرانسه"، کلیک کنید.