قتل در اندیمشک، دستگیری در تهران

قتل در اندیمشک، دستگیری در تهران

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علیرضا میررضایی اظهار کرد: با توجه به وقوع یک نزاع مسلحانه در سال ۱۴۰۱ در یکی از محلات شهرستان اندیمشک که منجر به قتل عمد دو نفر با سلاح جنگی و متواری شدن قاتل شده بود، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

به نقل از پلیس، وی ادامه داد: ماموران با اقدامات فنی محل اختفای او را در یکی از روستا‌های دوردست استان تهران شناسایی پس از اخذ نیابت قضایی، مخفیگاه متهم محاصره و در عملیاتی ضربتی و حساب شده فرد قاتل دستگیر شد.

سرهنگ میررضایی اضافه کرد: در تحقیقات تکمیلی و برابر ادله و مستندات، قاتل زبان به اعتراف گشوده و صراحتا به هر دو فقره قتل عمد با سلاح جنگی اعتراف کرد و با حضور نماینده دادستانی بازسازی صحنه قتل انجام شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک با بیان اینکه علت و انگیزه ارتکاب قتل اختلاف قبلی بوده است، یادآور شد: فرد دستگیر شده پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل در اندیمشک، دستگیری در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل در اندیمشک، دستگیری در تهران"، کلیک کنید.