قتل مرد 54 ساله به دست پسرش در تهران

قتل مرد 54 ساله به دست پسرش در تهران

به گزارش قدم آخر، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری پسری که پدر خود را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سردار علی ولی پور گودرزی در گفت وگو با قدم آخر اظهار داشت: اوایل بهمن ماه سال جاری در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مردی حدوداً 54 ساله در تهران موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداری دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به محل حادثه در یکی از خیابان های مرکز تهران دریافتند یک مرد حدود 54 ساله به صورت طاق باز روی زمین افتاده و در تن پیمایی از وی آثار دو ضربه چاقو به پهلوی مقتول مشاهده کردند سارق با کمک شهروندان به دام افتاد و دستگیر شده است و در ادامه کارآگاهان او را به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی افزود: از متهم حین دستگیری سه قبضه سلاح سرد چاقو کشف و توقیف شد.

وی گفت: متهم در بازجوی اولیه صراحتاً به ارتکاب قتل معترف شد و اقرار کرد مقتول پدرش است و به دلیل آزار و اذیت مادرم مدتی پیش از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت تا اینکه چند نفر به دستور او به منزل ما آمدند و خانه را خراب کردن من نیز برای انتقام وی را تعقیب کرده و در ادامه با چند ضربه چاقو او را به قصر رساندم.

سردار گودرزی در ادامه بیان داشت: کارآگاهان در ادامه با دعوت از خانواده مقتول و تحقیقات از آنها و همینطور اقدامات گسترده اطلاعاتی و میدانی در محل حادثه اظهارات قاتل تایید و متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

رییس پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی روانه زندان شد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل مرد 54 ساله به دست پسرش در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل مرد 54 ساله به دست پسرش در تهران"، کلیک کنید.