مرگ 6 تن به دلیل صاعقه در کشور

مرگ 6 تن به دلیل صاعقه در کشور

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مرگ شش تن به دلیل اصابت صاعقه از ابتدای سال تا 15 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش قدم آخر، بابک یکتاپرست در این باره گفت: از ابتدای سال تا کنون، سیل در میان سایر حوادث طبیعی، بیشترین سهم را در تعداد فوتی ها داشته است و تعداد فوت شدگان مربوط به سیل 35 تن بوده است. در سیل های امسال، 41 شهروند نیز مصدوم شدند.

سخنگوی اورژانس کشور طوفان را یکی دیگر از عوامل طبیعی مصدومیت شهروندان عنوان کرد و ادامه داد: 24 تن از شهروندان بر اثر طوفان مصدوم شدند و خوشبختانه هیچ مورد فوتی گزارش نشده است.

یکتاپرست افزود: از ابتدای سال تا کنون شش تن بر اثر ریزش کوه مصدوم شدند.

وی به دیگر عوامل جوی همچون گرد و غبار پرداخت و تصریح کرد: یک هزار و 69 تن از شهروندان بر اثر گرد و غبار مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور به مقایسه آماری مصدومان به نسبت سال گذشته پرداخت و افزود: کل مصدومان مربوط به حوادث جوی به نسبت سال گذشته در زمان مشابه، رشد 97 درصدی داشته است. همچنین آمار فوتی های حوادث جوی در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته، رشد دو برابری داشته است .

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ 6 تن به دلیل صاعقه در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ 6 تن به دلیل صاعقه در کشور"، کلیک کنید.