مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست

مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست

به گزارش قدم آخر؛ یک مقام ارشد جنبش حماس درباره اظهارات امروز بنیامین نتانیاهو درباره امکان پایان جنگ با خلع سلاح جنبش حماس واکنش نشان داد.

به گزارش قدم آخر؛ پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

عزت الرشق تاکید کرد: اظهارات امروز نتانیاهو جنایتکار مبنی بر اینکه «جنگ را می توان با تسلیم جنبش، زمین گذاشتن سلاح ها و تحویل گروگان ها متوقف کرد»، جملات مضحکی برای مصرف محلی است که واقعیت وضعیت بحرانی او را منعکس می کند.

این مقام ارشد حماس تاکید کرد که اشغالگران 220 روز پس از تجاوزات و نسل کشی علیه مردم ما در نوار غزه، به هیچیک از اهداف تجاوزکارانه خود دست نیافته است.

وی اضافه کرد: همچنین، نتانیاهو با صحبت در مورد «اطمینان از تخلیه رهبران جنبش از نوار غزه و تبعید آنها» توهمات می فروشد، که مجدداً تایید می کند که همچنان با توهمات و رویاهای خود برای دستیابی به یک پیروزی ادعایی ادامه می دهد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست"، کلیک کنید.