نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال برگزار می شود

به همت پژوهشگاه فضای مجازی؛

نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال برگزار می شود

نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال به همت پژوهشگاه فضای مجازی به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال به همت و تلاش پژوهشگاه فضای مجازی در روز شنبه 12 خرداد ماه 1403، با ارایه سعید مدرسی، مدیر موسسه تربیت رسانه ای باران، به صورت حضوری و مجازی در ساعت 14 برگزار می شود.

پژوهشگاه فضای مجازی علاقه مندان برای حضور در این نشست می توانند با ثبت نام از طریق نشانی اینترنتی https://evnd.co/Czt36 به صورت رایگان در این نشست حضور پیدا کنند. 

همچنین امکان حضور آنلاین برای شرکت کنندگانی که امکان همراهی در نشست فوق را ندارند در این لینک فراهم است.

گفتنی است در این نشست سعید مدرسی به بیان مواردی از قبیل رویکرد های شش گانه سواد رسانه ای در کشور، تبیین رویکرد تربیت رسانه ای با تمرکز بر رشد و هویت جامع کودک و نوجوان، لزوم گذار از حیاط خلوت رسانه ای به حافظه مشترک رسانه ای در خانواده، تبیین راهبرد وساطت سلبی و ایجابی در رویکرد حافظه مشترک رسانه ای، تبیین تجربه جهانی هوش دیجیتال (DQ) و جریان نوظهور تربیت رسانه ای جهانی در دهه اخیر می پردازد.

پژوهشگاه فضای مجازی به عنوان بازوی علمی پژوهشی شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی جزو معدود مراکزی است که پیوند میان پژوهشگران و نخبگان علمی فضای مجازی کشور را با سیاست گذاران، قانون گذاران و مجریان به طور جدی در دستور کار قرار داده است و تلاش می کند با توسعه همکاری ها میان مراکز علمی و پژوهشی حوزوی، دانشگاهی و حاکمیتی این مهم را رقم بزند. علاوه بر این، احصاء و اولویت سنجی خلا ها و نیاز های پژوهشی کشور و نیز حمایت از ایده های پژوهشی، آثار و تالیفات، پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان فضای مجازی کشور از اقدامات اساسی پیش رویِ پژوهشگاه فضای مجازی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشست والدگری رسانه ای در عصر دیجیتال برگزار می شود"، کلیک کنید.