نشست پولادگر با کمیته برگزاری بازی های پارالمپیک پاریس – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

نشست پولادگر با کمیته برگزاری بازی های پارالمپیک پاریس - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری قدم آخر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سید محمد پولادگر سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک پاریس با همراهی علی اصغر حسن زاده سرپرست دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به پاریس سفر کرده است.

در این سفر که با دعوت کمیته برگزاری بازی‌ها صورت گرفته، سرپرست کاروان و سرپرست دبیر اجرایی کمیته نشستی اختصاصی با نمایندگان کمیته برگزاری داشتند و طی آن موارد مورد نظر مورد بررسی قرار گرفت.
همچنین در نشست پولادگر با محمد امین نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه، هماهنگی‌های لازم به منظور حضور شایسته کاروان کشورمان در بازی‌ها صورت گرفت.

ایران تا کنون موفق به کسب ۴۳ سهمیه در ۸ رشته پاراتیراندازی، پاراتکواندو، پاراتیراندازی با کمان، پارادو و میدانی، پاراشنا، پاراکانو، گلبال و والیبال نشسته شده است.
بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ از ۷ تا ۱۸ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشست پولادگر با کمیته برگزاری بازی های پارالمپیک پاریس – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشست پولادگر با کمیته برگزاری بازی های پارالمپیک پاریس – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.