نصب پابند الکترونیک برپای 300 سارق در غرب تهران

نصب پابند الکترونیک برپای 300 سارق در غرب تهران

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح پایش سارقان سابقه دار در این محدوده خبر داد و اعلام کرد که برپای 300 نفر از سارقان سابقه دار، پابند الکترونیک نصب شده است.

 به گزارش قدم آخر، سردار مهدی کرمی با اشاره به اجرای طرح پایش و کنترل سارقان دارای سابقه محکومیت بالای چهار فقره سرقت در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از اسفندماه سال 1402 اظهارکرد: اجرای طرح پایش سارقین سابقه دار به صورت جدی در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و شهرستان های تابعه آن وارد فاز عملیاتی شده و در جریان اجرای این طرح تاکنون برپای تعداد 300 نفر از سارقان سابقه دار، پابند الکترونیکی نصب شده است.

وی ادامه داد: از زمان اجرای طرح مذکور در انتظامی غرب استان تهران شاهد کاهش 12 درصدی وقوع سرقت در غرب استان تهران بودیم.

کرمی تصریح کرد: با تداوم اجرای طرح پایش و کنترل سارقان دارای سابقه محکومیت بالای چهار فقره سرقت، کنترل لحظه ای سارقان سابقه دار و حرفه ای در دستورکار پلیس قرار گرفته و از اثرات مطلوب آن می توان به افزایش 48 درصدی نسبت کشف به وقوع سرقت ها در فروردین ماه سال 1403 اشاره کرد.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران شناخت پاتوق های اجتماع سارقان، پیشگیری از وقوع سرقت های باندی توسط سارقان از مزایای مهم اجرای طرح پایش و کنترل سارقان دارای سابقه است.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نصب پابند الکترونیک برپای 300 سارق در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نصب پابند الکترونیک برپای 300 سارق در غرب تهران"، کلیک کنید.