نظارت بازرسان بر اجرای فرایند انتخابات ادامه دارد

نظارت بازرسان بر اجرای فرایند انتخابات ادامه دارد

به گزارش خبرنگار قدم آخر کرمانشاه، غلامرضا مرتضوی عصر امروز جمعه (هشتم تیر ماه) در ستاد انتخابات استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رئیس بازرسی شهرستان‌ها در تمامی شهرستان‌های استان فعال هستند.

وی افزود: به ازای هر ۱۰ شعبه صندوق اخذ رای یک بازرس بر شعب اخذ رای نظارت می‌کند و در صورت مشاهده تخلف آن را به نماینده فرماندار اطلاع خواهد داد.

رئیس هیئت بازرسی استان کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر ۱۷۰ بازرس در استان با همکاری رئیس بازرسی ماموریت خود را انجام می‌دهند، وظیفه آنها کنترل وضعیت انتخابات است که موارد را گزارش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا این لحظه گزارش قابل ملاحظه‌ای در خصوص تخلف انتخاباتی نداشته‌ایم و جریان انتخابات بدون هیچ مشکلی کلید خورده و تاکنون ادامه دارد، امید است شاهد انتخاباتی با حضور پرشور مردم باشیم.

مرتضوی در پایان تشریح کرد: وظیفه اصلی هیأت بازرسی کنترل جریان انتخابات و صیانت از آراء است و بازرسی برای همین موضوع شکل گرفته است، در تمامی شهرستان‌ها شماره تلفن‌هایی برای گزارش‌های مردمی در نظر گرفته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت بازرسان بر اجرای فرایند انتخابات ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت بازرسان بر اجرای فرایند انتخابات ادامه دارد"، کلیک کنید.