نقش اثرگذار بانوان مازندرانی در کنترل ناهنجاری های فرهنگی

نقش اثرگذار بانوان مازندرانی در کنترل ناهنجاری های فرهنگی

قدم آخر/مازندران مدیر مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: قدرت و ظرفیت بانوان مازندران در تغییر افراد زیاد است که می تواند با توجه به موقعیت استان و جمعیت شناور ایام تعطیلات در کنترل ناهنجاری های فرهنگی اثرگذار باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی فاضل، امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مازندران در طول تاریخ سرزمین شخصیت ها و پهلوانان بزرگ بوده است و صاحبان اندیشه، روی بینش و منش مخاطبین تاثیرگذار بودند، اظهار کرد: مازندران در آینده باید سراسر از ایمان، دین و فرهنگ باشد.

وی افزود: در عصر حاضر کسی که قدرت تغییر افراد را دارد باسواد است لذا بانوان فرهیخته مازندرانی ظرفیت این مهم را دارند تا باورهای دینی ما را نهادینه کنند چرا که ناهنجاری های فعلی حاصل غفلت ما در گذشته است.

مدیر مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور یادآور شد: فضای مجازی به رغم قدرت شکنندگی که دارد قدرت سازندگی هم دارد لذا تغییر نگرش و رویکرد می بایست جزو اهداف اصلی در بخش های مختلف جامعه ما قرار گیرد که ارایه مطالب مناسب و سخنان مطلوب می تواند در این راستا کمک کننده باشد.

حجت الاسلام والمسلمین فاضل اظهار کرد: بی رغبتی و بی میلی به دنیا در بین علمای معاصر به وضوح  قابل مشاهده  است اما باید جستجو کنیم که چرا دیگر شاهد مرجعیت علما و شخصیت های دینی در سال های اخیر نیستیم.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش اثرگذار بانوان مازندرانی در کنترل ناهنجاری های فرهنگی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش اثرگذار بانوان مازندرانی در کنترل ناهنجاری های فرهنگی"، کلیک کنید.