نکونام به دنبال رکورد جذاب فرهاد مجیدی

نکونام به دنبال رکورد جذاب فرهاد مجیدی

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ تیم استقلال تهران دوشنبه شب و در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم فولاد خوزستان را با یک گل شکست داد تا یک گام دیگر به فتح جام نزدیک شود. تک گل شاگردان نکونام در این بازی را ایمان سلیمی در دقیقه 58 به ثمر رساند. آبی پوشان تهران با این برد 60 امتیاز شدند و بالاتر از دیگر مدعیان، دست برتر را برای فتح جام بیست و سوم دارند.

تیم مجیدی در فصل بیست و یکم فوتبال ایران با کسب 68 امتیاز از 30 بازی به عنوان قهرمانی رسید و یک رکورد منحصر به فرد را به نام استقلال ثبت کرد. البته این رکورد در آستانه شکسته شدن قرار دارد زیرا در صورت برد استقلال در سه بازی آخر لیگ تیم جواد نکونام 69 امتیازی خواهد شد و بالاتر از مجیدی به عنوان قهرمانی خواهد رسید.

البته رکورد مجیدی از سوی تیم اوسمار نیز تهدید خواهد شد زیرا برد پرسپولیس در سه بازی آخر می تواند سرخپوشان را با استقلال رویایی فرهاد برابر کند. پرسپولیس اکنون 59 امتیاز دارد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام به دنبال رکورد جذاب فرهاد مجیدی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام به دنبال رکورد جذاب فرهاد مجیدی"، کلیک کنید.