پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله

پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله

آفتاب‌‌نیوز :

سردار سعید مطهری‌زاده امروز (چهارم تیر ماه) اظهار کرد: حدود شش ماه پیش، یکی از اهالی روستای قاضی شهرستان مانه و سملقان به پاسگاه مراجعه کرد و از دزیده شدن دختر ۲۰ ساله‌اش خبر داد. ماموران پاسگاه اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند، اما با وجود تلاش‌ها، ماموران دختر ربوده‌شده را پیدا نکردند.

وی بیان کرد: در این مدت به‌صورت مداوم پیگیری‌های انتظامی و قضایی انجام می‌شد. در نهایت، ماموران با رصدهای اطلاعاتی دریافتند که این دختر مدتی را در تهران و پس از آن در شهرستان شیروان نگهداری می‌شد. 

سردار مطهری زاده ادامه داد: روز گذشته فرد گروگان گرفته‌شده از فرصت کوتاهی که در اختیار داشت، استفاده کرد و محل نگهداری خود را با استفاده از تلفن همراه گروگانگیر به خانواده‌اش اطلاع داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: ماموران محل مورد نظر را شناسایی کردند و گروگان بعد از شش ماه زندانی بودن در چنگال این فرد آزاد شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی خراسان شمالی، مطهری‌زاده با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، افزود: متهم با ترفند دعوت به بازیگری برای فیلم‌های سینمایی این دختر را اغفال کرد و او را به گروگان گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله"، کلیک کنید.