پرواز عجیب تیم ملی برای رسیدن به هنگ کنگ با کارگردانی فدراسیون فوتبال!

پرواز عجیب تیم ملی برای رسیدن به هنگ کنگ با کارگردانی فدراسیون فوتبال!

آفتاب نیوز :

تیم ملی فوتبال کشورمان ساعت 19:45 روز گذشته برای برگزاری دیدار برگشت مقابل هنگ کنگ در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2026 عازم این کشور شد. با توجه به ممنوعیت پرواز مستقیم از تهران به هنگ کنگ، برخلاف سفر های قبلی ملی پوشان کشورمان نتوانستند از پرواز چارتر استفاده کنند و به همین دلیل قرار شد با 2 پرواز خود را به هنگ کنگ برسانند.

اعضای تیم ملی پس از طی مسافتی 7 ساعته و نیمه، بامداد امروز خود را به شانگ های چین رساندند و در شرایطی که قرار بود ساعت 14:30 به وقت محلی (10 صبح به وقت تهران) به سمت هنگ کنگ پرواز کنند، سفرشان 2 ساعت و نیم به تاخیر افتاد. ملی پوشان کشورمان حدود 4 ساعت نیز در سالن ترانزیت فرودگاه شانگ های مستقر بودند تا در مجموع نزدیک به 7 ساعت در این فرودگاه حضور داشته باشند.

پرواز تیم ملی ساعت 17 امروز به وقت محلی (12:30 به وقت تهران) سرانجام به سمت هنگ کنگ پرواز کرد و حدود 2 ساعت دیگر، تیم ایران سرانجام با پروازی حدود 20 ساعته خود را به این کشور می رساند. شاگردان قلعه نویی این بازی را از ساعت 15:30 پنجشنبه برگزار خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرواز عجیب تیم ملی برای رسیدن به هنگ کنگ با کارگردانی فدراسیون فوتبال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرواز عجیب تیم ملی برای رسیدن به هنگ کنگ با کارگردانی فدراسیون فوتبال!"، کلیک کنید.