پروژه 227 میلیاردی پست برق نیروگاه ارومیه را وزیر فرهنگ افتتاح کرد

به گزارش قدم آخر آذربایجان غربی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه افتتاح این طرح در جمع خبرنگاران با تبریک دهه فجر، گفت: در آستانه آغاز چهل وششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و یاد و خاطر شهدای انقلاب را گرامی می داریم و امروز فرصتی مهیا شد تا خدمت مردم عزیز استان آذربایجان غربی باشیم؛ اتفاقات مهمی در دو سال اخیر در این استان رخ داده و در حوزه اشتغال، اقتصاد، عمران، فرهنگ و هنر توسعه متوازنی در این استان رقم خورده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: گزارش های رسیده از استان نشان از موفقیت زیاد دولت مردمی با تلاشپ های آقای استاندار و همکارانشان در بخش های مختلف است؛ البته باید توجه داشت این ادعا براساس اعداد، ارقام و کارنامه مطرح می شود.

وزیر فرهنگ تاکید کرد: امروز دو مجموعه مهم در حوزه بهداشتی درمانی و تامین برق افتتاح شد؛ مجموعه درمانی در آذربایجان غربی با افزایش ظرفیت همراه بوده است؛ در همین راستا 150 طرح درمانی در استان درحال ساخت است که انشاالله اتفاق مهمی را در ماه های آینده رقم خواهد زد و استان آذربایجان غربی را از استانی که شاخص های زیرساختی پایینی در حوزه درمان داشت به یکی از استان های پیش رو در این حوزه تبدیل خواهد کرد.

وی با اشاره به افتتاح نیروگاه در ارومیه افزود: استان آذربایجان غربی جزء استان های سبز محسوب می شود، در سفری که اخیرا همراه با رییس جمهور به کشور ترکیه داشتیم توافق شد تا تبادل انرژی و برق بین استان های همجوار دو کشور را به واسطه ظرفیت های خوب این آذربایجان غربی داشته باشیم و این مجموعه که امروز افتتاح شد نیز به تحقق این هدف کمک می کند.

وزیر فرهنگ با بیان اینکه استان آذربایجان غربی دارای ظرفیت بزرگ فرهنگی است ولی به تامین زیر ساخت ها نیازمند است، گفت: با جذب سرمایه برای این استان، ساخت طرح های بزرگ فرهنگی، هنری و زیر ساختی را در آن شروع خواهیم کرد.

بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دیگری از برنامه های خود، بخش های جدید بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه را افتتاح کرد.

پروژه 227 میلیاردی پست برق نیروگاه ارومیه را وزیر فرهنگ افتتاح کرد

بخش GICU با 34 تخت در زیربنای 979 متر مربع، بخش جراحی فک و صورت با 7 تخت و زیربنای 240 متر مربع، دستگاه سی تی آنژیو 128 اسلایس و دستگاه MRI یک و نیم تسلا، این بخش ها را شامل می شود.

با بهره برداری از این طرحها، بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه برای نخستین بار دارای بخش جراحی فک و صورت شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه 227 میلیاردی پست برق نیروگاه ارومیه را وزیر فرهنگ افتتاح کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه 227 میلیاردی پست برق نیروگاه ارومیه را وزیر فرهنگ افتتاح کرد"، کلیک کنید.