پیام تسلیت مقامات استان چهارمحال وبختیاری درپی شهادت جانگداز رییس جمهور وهیات همراه

پیام تسلیت مقامات استان چهارمحال وبختیاری درپی شهادت جانگداز رییس جمهور وهیات همراه

به گزارش خبرگزاری قدم آخر از چهارمحال و بختیاری ،نماینده ولی فقیه دراستان ،نماینده مردم شهرستان بروجن ونماینده مردم شهرکرد ، بن ، سامان وفرخشهر ، ،سپاه حضرت قمربنی هاشم استان درپیامهای جداگانه ای شهادت رییس جمهور وهیات همراه تسلیت گفتند

ابراهیم رییسی برای خدمت به انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نداشت

نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه شهرکرد گفت : خدایا تو می دانی سیدی از میان ما رفت که برای خدمت به دین تو و برای خدمت به انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نداشت. سیدی که امید این ملت بود؛ سیدی که دل در گرو اولیایت بویژه حضرت ثامن الحجج علیه السلام داشت؛ سیدی که مفتخر به خادمی آستان قدس رضوی بود و سند افتخارش هم آنکه در ایام منتسب به آن حضرت آسمانی شد؛ سیدی که امروز به اجداد طاهرینش پیوست اما با کارنامه ای درخشان، کارنامه ای پر از خدمت و معرفت و عبادت.

متن کامل پیام حجت الاسلام محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه شهرکرد به شرح ذیل می باشد

بسم الله الرّحمن الرّحیم
اِنّا لِله و اِنّا اِلَیهِ راجِعون
شهادت پرافتخار و تحول آفرین و جانسوز رییس جمهور عزیزمان و همراهانشان را تبریک و تسلیت می گویم.

خدایا تو می دانی سیدی از میان ما رفت که برای خدمت به دین تو و برای خدمت به انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نداشت. سیدی که امید این ملت بود؛ سیدی که دل در گرو اولیایت بویژه حضرت ثامن الحجج علیه السلام داشت؛ سیدی که مفتخر به خادمی آستان قدس رضوی بود و سند افتخارش هم آنکه در ایام منتسب به آن حضرت آسمانی شد؛ سیدی که امروز به اجداد طاهرینش پیوست اما با کارنامه ای درخشان، کارنامه ای پر از خدمت و معرفت و عبادت.

امروز امت اسلامی ایران مصیبت عظمایی را تجربه می کند، خدایا صبر در این مصیبت را عطایمان فرما.

سید ابراهیم رییسی تنها رییس جمهور نبود او به تنهایی یک امت بود، او از خود درسها برای آینده به یادگار گذاشت.
او خدمت را به معنای راستینش معنا کرد، او سید محرومان و سیدالشهدای خدمت شد؛ او تبعیت از ولایت را در حرف و عمل به اثبات رساند، او با نگاه جمع الجمعیش همه را در سیر واحد حرکت قرار داد.

اظهار نگرانی از زمان حادثه تا زمان اعلام شهادت توسط اقشار مختلف و طیفهای گوناگون سیاسی حاکی از همین نگاه جمع الجمعی اوست که راه رسیدن به قله های انقلاب است.
آیه الله سید ابراهیم رییسی به حق عالمی بود که رفتنش ثلمه ای جبران ناپذیر در اسلام عزیز است؛ او عالمی مجاهد، بی اعتنا به مظاهر دنیوی و دل در گرو خدایش داشت لذا اخلاصی مثال زدنی در کارها و بر زندگیش حاکم بود.

بار دیگر شهادتش و شهادت همراهانش وزیر محترم خارجه و نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار محترم را تسلیت می گویم و حشر با اولیاء الهی را برایشان مسالت دارم.

ابراهیم رییسی خدمت بی منت، بی هیاهو، صادقانه و خالصانه که طرازی از یک رییس جمهور مردمی را در تاریخ ثبت کرد

، نماینده مردم شریف شهرستان های شهرکرد، بن، سامان و فرخ شهر درمجلس شورای اسلامی گفت :به حق باید او را سیدالشهدای خدمت نامید. خدمت بی منت، بی هیاهو، صادقانه و خالصانه که طرازی از یک رییس جمهور مردمی را در تاریخ ثبت کرد.

متن کامل پیام تسلیت احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد ، بن ، سامان وفرخشهر به ذیل می باشد

سم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ
شهادت آرزوی مردان خداست. آن روز که خادم الرضا سید ابراهیم رییسی شجاعانه در سازمان ملل به قرآن تعظیم کرد، نشانه ای از قرار او با خدای سبحان بود. آن روز که آبرویش را به میدان آورد و تاج پرافتخار خادمی امام رضا را به خاطر عشق خدمت به مردم دلداده به حضرتش به آستان مقدسش به امانت گذاشت، نشانه ای از قرار او با امام رضا علیه السلام بود تا در سالروز ولادت آن امام همام و آن سلطان سریر ارتضاء دلدادگی خود را نشان دهد.
به حق باید او را سیدالشهدای خدمت نامید. خدمت بی منت، بی هیاهو، صادقانه و خالصانه که طرازی از یک رییس جمهور مردمی را در تاریخ ثبت کرد.
بی شک باید او را شهید جمهور نامید چرا که به خاطر حضورش در اقصی نقاط این سرزمین به رییس جمهور معنا بخشید.
این حادثه جانسوز گرچه دل ملت را مصیبت زده کرد و غم سنگینی بر جان ها نشاند، اما بی شک راه روشنی از خدمت به محرومان را برای همیشه در تاریخ ثبت کرد.
خدا را به پاس این شهیدان بزرگ شاکریم و به روح بلند رییس جمهور عزیز ملت و همراهان عزیزش صلوات می فرستیم و به محضر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و نایب برحقش امام خامنه ای و به ملت با عظمت ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

شهادت آیت الله رییسی ملت ایران راداغدار واندهگین ساخت

نماینده شهرستان بروجن درمجلس شورای اسلامی گفت :شهادت یار سفرکردۀ انقلاب، رییس جمهور مردمی و مکتبی، حضرت آیت الله سیدابراهیم رییسی (رضوان الله تعالی علیه) و همراهان ایشان قلب امت اسلامی و ملت ایران را داغدار و اندوهگین ساخت.

متن پیام حجت الاسلام جعفری نماینده مردم شهرستان بروجن به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ
شهادت یار سفرکردۀ انقلاب، رییس جمهور مردمی و مکتبی، حضرت آیت الله سیدابراهیم رییسی (رضوان الله تعالی علیه) و همراهان ایشان قلب امت اسلامی و ملت ایران را داغدار و اندوهگین ساخت.

خادم الرضا، رییس جمهور محبوب و مردمی ملت ایران در شب ولادت ثامن الحجج امام رضا(علیه السلام) آسمانی شد و مزد سال ها خدمت صادقانه و عارفانه خود را در این شب عزیز از امام هشتم شیعیان دریافت کرد. تلاش های خالصانه و خستگی ناپذیر جناب آقای رییسی در طول حیات پُربرکت شان برای حل مشکلات مردم و پیشرفت کشور برآمده از سیره و منش انقلابی آن مرحوم بود که مطمیناً اندوخته ای ارزشمند برای ایشان در پیشگاه باری تعالی خواهد بود.

اینجانب با عرض تسلیت سانحه جانسوز بالگرد، عروج رییس جمهور محبوب، خدوم و مغتنم، حضرت آیت الله رییسی و همراهانش دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر جهادی امور خارجه، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و سایر همراهان را به رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران و خانواده محترم آن عزیزان تسلیت عرض می کنم.

بی شک، شهادت این عزیزان، ضایعه ای جبران ناپذیر برای جامعه و کشورمان است و یاد و خاطره فداکاری ها و رشادت های آنان برای آبادانی این مرز و بوم، همواره در قلب ملت ایران زنده و جاوید خواهد ماند.

شهادت خادمان ملت رویش های انقلاب را مضاعف می کند

سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با صدور اطلاعیه به مناسبت شهادت آیت الله ابراهیم رییسی و هییت همراه، شهادت خادمان ملت را پاداش خدمت خالصانه در مسیر نورانی انقلاب و ولایت دانست.

متن اطلاعیه سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا؛ در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (سوره مبارکه الاحزاب آیه 23)

شهادت خادم الرضا، خدمتگزار صدیق محرومان، آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران به همراه هییتی در راه خدمت به مردم در سانحه هوایی بالگرد در منطقه «ورزقان» آذربایجان شرقی را محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران و دوستداران انقلاب در اقصی نقاط جهان تبریک و تسلیت می گوییم.

عظمت راه مقدس خون شهید را فقط شهدا درک می کنند و باید در قرآن کریم و سیره معصومین علیهم السلام جستجو کرد که خداوند متعال می فرماید: «ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون».

به مصداق فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه)، با رفتن شهدا، خدای تبارک و تعالی شما را پشتیبانی می کند و شما قوی خواهید بود. و به تعبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)، «ملت ایران نگران و دلواپس نباشند، هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی آید و ان شاءالله همه کارها اعم از امنیت کشور و امنیت مرزها و امور مربوط به قوه مجریه مرتب و منظم انجام خواهد شد و پیش خواهد رفت».

قطعا شهادت نقطه قوت برای مسیر نورانی انقلاب و اسلام و ولایت است و در مکتب ما با شهادت کار تازه شروع می شود و شهیدان چراغ راه آیندگان خواهند بود و شهادت خادمان ملت رویش های انقلاب را مضاعف می کند.

ما پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز تاثیر عمیق از شهادت خادمان ملت بویژه رییس جمهورمحبوب آیت الله ابراهیم رییسی و همراهان شهیدش، آمادگی خود را برای پشتیبانی همه جانبه از دولتمردان در ادامه مسیر خدمت به مردم و حفظ امنیت همه جانبه کشور اعلام می داریم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت مقامات استان چهارمحال وبختیاری درپی شهادت جانگداز رییس جمهور وهیات همراه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت مقامات استان چهارمحال وبختیاری درپی شهادت جانگداز رییس جمهور وهیات همراه"، کلیک کنید.