پیام حضور ‌حداکثری‌ در انتخابات، علاقه‌مندی به کشور و نظام است

پیام حضور ‌حداکثری‌ در انتخابات، علاقه‌مندی به کشور و نظام است

قدم آخر/خوزستان مدیرعامل توزیع برق اهواز گفت: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات این پیام را به جهان مخابره کردند که کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی خود را دوست دارند و تایید می‌کنند.

محمد فراتی در گفت و گو با قدم آخر با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: از تلاشگران برق اهواز که در طول زمان برگزاری انتخابات پا به پای عوامل اجرایی در امر تامین برق مطمئن و پایدار در آماده‌باش کامل بودند و همچنین حضور حداکثری کارکنان و شهروندان پای صندوق رای تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی ضمن تبریک حضور پرشور ملت شریف ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: بدون شک ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز این دوره از انتخابات بوده و با حضور حداکثری خود در این رقابت سالم پیامی دیگر به جهان مخابره کردند که کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی خود را دوست دارند و تایید می‌کنند.

فراتی ادامه داد: از کلیه معاونین، مدیران و کارکنانی که طی این دوره از انتخابات به صورت شبانه‌روزی در تلاش بودند تا در این روزهای بسیار گرم تابستان شاهد تامین برق مستمر و پایداری برای شهروندان و شعبه‌های انتخاباتی در کلانشهر اهواز باشیم و از حضور پرشور کلیه پرسنل توزیع برق و شهروندان اهوازی که در این دو دوره از انتخابات در پای صندوق‌های رای حاضر شدند به نوبه خود تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز در خصوص تامین برق گفت: حوزه خدمت رسانی شرکت توزیع نیروی برق اهواز شامل شهرستان اهواز، حمیدیه، کارون، باوی، شهر الهایی و ۴۸۸ روستای تابعه کلانشهر اهواز است. در این زمینه مجموعه برق اهواز از یک ماه قبل از انتخابات با اجرای مانورهای متعدد فنی روی تجهیزات شبکه برق، ضریب پایداری را افزایش داد تا در روز برگزاری انتخابات شرایط مطلوبی را داشته باشیم.

وی با اشاره به آماده‌باش بودن ۱۰۳ اکیپ عملیاتی در اهواز جهت پایداری هرچه بیشتر شبکه برق در روز ۱۵ تیرماه خاطرنشان کرد: جا دارد از کلیه شهروندان به‌خاطر حسن همکاری در دو مرحله انتخابات و صرفه‌جویی و کاهش مصارف خود به ویژه در ساعت پیک یا اوج مصرف که باعث افزایش پایداری شبکه برق شد، تقدیر کنیم.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام حضور ‌حداکثری‌ در انتخابات، علاقه‌مندی به کشور و نظام است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام حضور ‌حداکثری‌ در انتخابات، علاقه‌مندی به کشور و نظام است"، کلیک کنید.