کاظمی: من پسر خوب بسکتبال هستم/ بازی مرگ و زندگی را بردیم

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان نسبت به گزارش و تمجیدهای فدراسیون جهانی از خود واکنش نشان داد.

به گزارش قدم آخر، ارسلان کاظمی در گفت وگو با FIBA که از طریق سایت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا منتشر شده است، نسبت به خوش رو بودن خود گفت: اگر صادقانه بگویم، همه من را پسر خوب بسکتبال می دانند. من همیشه می خندم و لبخند می زنم. البته درون زمین خیلی نمی خندم و جدی هستم. در واقع چهره دیگری از من را درون زمین می بینید.

کاظمی درباره چهارمین حضورش در مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز گفت: حضور در مسابقات باشگاه های آسیا برای من جدید نیست و قبلا نیز اینجا حضور داشته ام. نام این مسابقات قبلا جام قهرمانان آسیا بود و اکنون به لیگ قهرمانان آسیا تغییر یافته است. من در سال 2018 با تیم پتروشیمی اینجا بودم و قهرمان شدیم. من همه عناوین از جمله سومی، چهارمی و قهرمانی این مسابقات را کسب کردم پس در واقع تقریبا همه عناوین را گرفته ام.

ستاره 34 ساله بسکتبال ایران درباره پیروزی مهم شهرداری گرگان مقابل هیروشیما دراگون فلایز ژاپن نیز توضیح داد: وقتی در یک تورنمنت شرکت می کنید، هر تیمی که شرایط خوبی در طول مسابقات داشته باشد کل راه را طی می کند. من با پتروشیمی این کار را کردم و یک کار غیر ممکن را ممکن کردیم. اینجا هر اتفاقی می تواند رخ بدهد.

کاظمی: من پسر خوب بسکتبال هستم/ بازی مرگ و زندگی را بردیم

ارسلان کاظمی در این رابطه اظهار کرد: ما می دانستیم که این دیدار، بازی مرگ و زندگی است و اگر ببازیم باید به خانه برگردیم. به عنوان مثال من خیلی خسته بودم اما نمی دانستم چگونه در زمین می دویدم چرا که این مسابقه بازی مرگ و زندگی بود.

کاظمی درباره هماهنگی و رهبری خوب خود میان بازیکنان شهرداری گرگان نیز گفت: اینکه شما چقدر بتوانید در زمین مفید واقع شوید به درک، آگاهی و شناخت شما از هم تیمی هایتان بستگی دارد. به عنوان مثال من می دانم که بعضی از آنها از چه مناطقی بهتر شوت می زنند، یا برخی از آنها در ضد حملات چگونه حرکت می کنند و … تا آنها را در زمین خوب پیدا کنم و توپ را در اختیارشان قرار دهم.

کاپیتان تیم شهرداری گرگان توضیح داد: البته باید بدانید که این اتفاق به زمان نیاز دارد و یک روند است. به عنوان مثال من برخی از آنها را می شناسم اما وقتی یک هم تیمی جدید دارید، باید زمان بگذرد و با او کار کنید تا نحوه عملکرد او در زمین را بشناسید. 

کاظمی درباره نقش متفاوت خود در ترکیب شهرداری گرگان و کسب امتیاز کم نیز گفت: اصلا مهم نیست که چگونه بازی کنید، فقط باید در اختیار تیم باشید و حواستان در زمین جمع باشد. مدت زمان زیادی است که من بیشتر از امتیاز، به بازیکنان تیم پاس گل می دهم. مشکلی با هواداران ندارم چون احتمالا آنها شرایط بازی را متوجه نشوند اما مربیان کاملا می دانند که من در زمین چه کاری برای تیم انجام می دهم و سعی می کنم خواسته مربیان را در زمین اجرا کنم. مشکلی با نظر هواداران ندارم.

کاظمی: من پسر خوب بسکتبال هستم/ بازی مرگ و زندگی را بردیم

او در پایان صحبت های خود گفت: من بسکتبال را طوری بازی می کنم که از آن لذت می برم. گاهی اوقات اگر بتوانم به هم تیمی خودم یک پاس گل بدهم، بیشتر از گل زدن خوشحالی می کنم. برای من، انجام تمام کارهای کوچکی که شاید هیچ کس دیگر حاضر به انجامش نیست مهم است و برای موفقیت تیم انجام می دهم، برای من باعث خوشحالی است. سبک بازی من از روز اول اینگونه بوده است. من این کار را انجام می دهم چون فکر می کنم هر تیمی برای موفقیت به چنین فردی نیاز دارد.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاظمی: من پسر خوب بسکتبال هستم/ بازی مرگ و زندگی را بردیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاظمی: من پسر خوب بسکتبال هستم/ بازی مرگ و زندگی را بردیم"، کلیک کنید.