کاهش نسبی وقوع جرایم در کشور/تقویت گشت های انتظامی

کاهش نسبی وقوع جرایم در کشور/تقویت گشت های انتظامی

آفتاب نیوز :

سردار علی مویدی خرم آبادی گفت: با اجرای طرح های مختلف انتظامی و تلاش جمعی کارکنان مجموعه پلیس پیشگیری سراسر کشور شاهد کاهش نسبی وقوع جرایم به ویژه در بحث سرقت بودیم که این روند کاهشی در سال گذشته نیز با رشد بیشتر وجود داشته است.

وی، مشارکت مردمی را بازوی توانمند پلیس در پیشگیری از جرایم دانست و گفت: یکی از مسایل مهم و پیش روی فرماندهان، روسا و مدیران فراجا حفظ نظم و امنیت در جامعه و پیشگیری از وقوع جرایم است که در شرایط فعلی این موضوع بدون جلب مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم شهروندان و بدون داشتن الگو و راهبرد مناسب محقق نخواهد شد.

رییس پلیس پیشگیری فراجا در ادامه با اشاره به مشارکت هرچه بیشتر مردم در جهت افزایش امنیت گفت: معتقدیم با همبستگی میان مردم و پلیس در حوزه نظم و امنیت اجتماعی، تحقق امنیت مطلوب میسر خواهد شد.

مویدی همچنین از تداوم اجرای طرح های انتظامی در سال جاری خبر داد و گفت: در تحقق این مهم، گشت های خودرویی، موتوری و پیاده تقویت شده و طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به صورت شبانه روزی و به طور مستمر با جدیت تمام در برخورد قانونمند و مقتدرانه با مجرمین و قانون شکنان در سطح کشوردر حال اجرا است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش نسبی وقوع جرایم در کشور/تقویت گشت های انتظامی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش نسبی وقوع جرایم در کشور/تقویت گشت های انتظامی"، کلیک کنید.