کشتی آزاد رنکینگ جهانی| صعود مقتدرانه یزدانی به فینال با برد مقابل مهمترین رقیب

کشتی آزاد رنکینگ جهانی| صعود مقتدرانه یزدانی به فینال با برد مقابل مهمترین رقیب

آفتاب نیوز :

مسابقات کشتی آزاد رنکینگ جهانی در بوداپست پیگیری می شود که حسن یزدانی راهی فینال شد.

نتایج ملی پوشان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 74 کیلوگرم علی رضایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر توران بایراموف از آذربایجان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

وی در این مرحله مقابل جمال اف از ازبکستان 7 بر صفر و ضربه فنی مغلوب شد و به رده بندی رفت.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از 8 ماه دوری از میادین به روی تشک رفت. اولین مصاف کاپیتان با راموس از پورتوریکو بود که آزادکار کشورمان او را با نتیجه 13 بر 2 شکست داد. وی دور بعد هایتی ایشیگورو حریفی از ژاپن را پیش رو داشت که با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و به نیمه نهایی صعود کرد.

وی در این مرحله 10 بر صفر عظمت دولت بکوف را شکست داد و راهی فینال شد. قهرمان جهان و المپیک در این مرحله با هیدالی از آمریکا سرشاخ خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی آزاد رنکینگ جهانی| صعود مقتدرانه یزدانی به فینال با برد مقابل مهمترین رقیب" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی آزاد رنکینگ جهانی| صعود مقتدرانه یزدانی به فینال با برد مقابل مهمترین رقیب"، کلیک کنید.