کلینیک جراحی پلاستیک در استانبول؛ نمونه کارها جعلی یا واقعی؟

نادیا زکالوند: یکی از کلینیک های جراحی پلاستیک در استانبول، عکس های قبل و بعد دو تا از مراجعان خود را در شبکه های اجتماعی گذاشته و مدعی شده است با مراجعه به این کلینیک و انجام جراحی پلاستیک می توانید حداقل دو دهه جوان تر به نظر آیید.

این کلینیک عکس قبل و بعد از جراحی یکی از مراجعان خود، به نام مایکل، را در اینستاگرام گذاشته است و چهره او آنقدر خوب به نظر می رسد که گویی در ماشین زمان بوده است. ادعای این کلینیک آنقدر عجیب است که حتی متخصصان جراحی پلاستیک دیگر، این همه تغییر را باور نکردند.

کلینیک جراحی پلاستیک در استانبول؛ نمونه کارها جعلی یا واقعی؟

به گفته این کلینیک، مایکل چندین عمل جراحی، از جمله لیفت صورت، لیفت گردن، جراحی ترمیمی پلک های بالا و پایین، برداشت بوکال فت، جراحی بینی و کاشت مو را از سر گذرانده تا به این تغییر چهره باورنکردنی دست پیدا کند.

بااین حال بسیاری از متخصصان جراحی زیبایی می گویند، حتی با وجود این جراحی های متنوع زیبایی نمی توان چهره را تا این اندازه جوان کرد. بنابه گفته این متخصصان، بدون تردید پای دستکاری دیجیتال تصاویر مایکل و البته زن دیگری که تصاویر قبل و بعد او نیز منتشر شده است در میان است.

یکی از متخصصان می گوید، وقتی به بافت پوست صورت قبل و بعد این مراجعان خوب دقت کنید، این اندازه تغییر غیرممکن است. بافت صدمه دیده پوست مرد مسن بعد از جراحی تبدیل به بافت محکم و بی نقص یک مرد 35 ساله شده است و این هرگز شدنی نیست.

درضمن صرفا با برداشت بوکال فکت نمی توان به صورتی کاملا متفاوت دست یافت.

به گفته متخصصان جراحی پلاستیک، دستکاری دیجیتالی و کمی گریم و آرایش موجب تغییر چهره این افراد شده است و این تصاویر فقط تبلیغی برای این کلینیک زیبایی است که هرگز نباید فریب آنها را خورد. این نوع تبلیغ ها موجب سرخوردگی افرادی می شود که به این کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند.

کلینیک جراحی پلاستیک در استانبول؛ نمونه کارها جعلی یا واقعی؟

منبع:

odditycentral

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلینیک جراحی پلاستیک در استانبول؛ نمونه کارها جعلی یا واقعی؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلینیک جراحی پلاستیک در استانبول؛ نمونه کارها جعلی یا واقعی؟"، کلیک کنید.