کندوان به سمت کرج یک طرفه شد

کندوان به سمت کرج یک طرفه شد

آفتاب نیوز :

سرگرد محمد احمدی افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا مازندران اتخاذ و اجرایی شده است.

وی به رانندگان توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله فاصله طولی و توجه کافی به جلو را در این جاده کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفرشان رقم بزنند.

جاده کرج – چالوس جزو شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران به شمار می رود که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمامی فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور ارتباطی کرج – چالوس حدود 160 کیلومتر طول دارد که 80 کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود 20 هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به 50 هزار تردد می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کندوان به سمت کرج یک طرفه شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کندوان به سمت کرج یک طرفه شد"، کلیک کنید.