گفت وگوی مهمانان فلسطینی با دبیرکل کنفرانس فلسطین مجلس

گفت وگوی مهمانان فلسطینی با دبیرکل کنفرانس فلسطین مجلس

میهمانان فلسطینی شرکت کننده در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور در محل دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین مجلس شورای  اسلامی، با دبیر کل کنفرانس فلسطین مجلس دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش قدم آخر، در این دیدار که گروهی از روحانیون فلسطینی و نمایندگان گروه های ده گانه فلسطینی حضور داشتند، ابتدا حاضران سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را به ریاست مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس و دبیرکل کنفرانس فلسطین تسلیت گفته و سپس با بیان نهایت تالم و تاثر خود از حادثه شهادت آیت الله رییسی و همراهان وی به ویژه شهید امیرعبداللهیان، گوشه هایی از خاطرات خود از دیدار با آن شهید در سوریه، لبنان و تهران را بیان کردند. 

همچنین، شرکت کنندگان در این نشست، به تشریح دستاورد های طوفان الاقصی طی هشت ماه گذشته و شرایط فعلی فراروی مقاومت پرداختند و تنها راه برای ملت فلسطین را تداوم مقاومت تا پیروزی نهایی و آزادی همه سرزمین فلسطین از بحر تا نهر دانستند. 

آن ها همچنین ضمن قدردانی از حمایت های شهیدان رییسی و امیرعبداللهیان، ابراز امیدواری کردند «انتخابات پیش روی ملت ایران با اوج عظمت و شکوه برگزار شود و ملت ایران بار دیگر یک شخص شایسته و توانمند در تراز انقلاب اسلامی را برگزیند، چراکه پس از شهید آیت الله رییسی، هر رییس جمهوری که ملت ایران برگزیند، آن شخص رییس کل محور مقاومت است و سرنوشت همه ما به او  وابسته است». 

در ادامه، «سید مجتبی ابطحی» دبیرکل کنفرانس فلسطین طی سخنانی به تشریح  جهان جدید در حال شکل گیری پرداخت و نقش طوفان الاقصی در سرعت بخشی به این تحول عظیم و هندسه جدید قدرت را در ابعاد مختلف بیان کرد. 

دبیر کل کنفرانس فلسطین مجلس همچنین به تشریح حرکت عدالت خواهی و مبارزه با اسراییل در دانشگاه های آمریکا و اروپا پرداخت و دستاوردهای این حرکت عظیم را تشریح کرد. 

ابطحی با اشاره نامه اخیر رهبری خطاب به دانشجویان و جوانان آمریکا گفت: شرایط زمانی صدور این نامه، سه حادثه عظیم طوفان الاقصی، وعده صادق و تاثیرات بی نظیر جهانی و الهی شهادت آیت الله رییسی بر  کل  جهان بود که منجر به جنبش جهانی تعظیم به ایران شد  و همه جهان برای نزدیک شدن به ایران و زدودن آثار سال ها تعارض و عداوت با ایران اسلامی در صف ایستادند که جلوه های آن را طی 15 روز از حادثه پرواز اردیبهشت تا امروز ملاحظه کردید. 

ابطحی همچنین به تشریح وظایف یکایک حق طلبان عالم در مقابل این نامه تاریخی که یک جهش راهبردی برای امت اسلام و همه حق طلبان و عدالت خواهان است، پرداخت. 

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت وگوی مهمانان فلسطینی با دبیرکل کنفرانس فلسطین مجلس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت وگوی مهمانان فلسطینی با دبیرکل کنفرانس فلسطین مجلس"، کلیک کنید.