گلایه استقلالی ها جواب داد/ این مورد برای لیگ آینده اصلاح شد

گلایه استقلالی ها جواب داد/ این مورد برای لیگ آینده اصلاح شد

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ بعد از انتقادات استقلال از برگزاری بازی با پیکان بدون حضور تماشاگر در استادیوم پاس که حواشی زیادی را به همراه داشت، سازمان لیگ تصمیم گرفته است این استادیوم را از چرخه برگزاری بازی های لیگ برتر در فصل آینده خارج کند.

البته با توجه به سقوط تیم پیکان به دسته پایین تر و اینکه سایپا هم فصل آینده در لیگ یک بازی می کند، این تصمیم خللی را در برگزاری بازی های لیگ برتر در فصل آینده ایجاد نخواهد کرد.

بر اساس تصمیم جدید سازمان لیگ تیم های تهرانی باید در استادیوم هایی از تیم های استقلال و پرسپولیس پذیرایی کنند که شرایط حضور تماشاگر در آن استادیوم وجود داشته باشد.

در صورت صعود پیکان و سایپا به لیگ برتر در آینده این تیم ها باید استادیومی را به عنوان استادیوم میزبان به سازمان لیگ معرفی کنند که شرایط پذیرایی از تماشاگر را داشته باشد.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلایه استقلالی ها جواب داد/ این مورد برای لیگ آینده اصلاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلایه استقلالی ها جواب داد/ این مورد برای لیگ آینده اصلاح شد"، کلیک کنید.