یک دقیقه سکوت به احترام ایران در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای در وین

یک دقیقه سکوت به احترام ایران در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای در وین

به گزارش قدم آخر میخاییل اولیانوف در پیامی در صفحه مجازی خود در ایکس نوشت: در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای به منظور تسلیت درگذشت غم انگیز رییس جمهور و وزیر امور خارجه ایران حاضران یک دقیقه سکوت کردند.

سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به علت سانحه ای که برای بالگرد حامل وی و همراهانش رخ داد، به شهادت رسید.

آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رییس جمهور بوده اند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک دقیقه سکوت به احترام ایران در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای در وین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک دقیقه سکوت به احترام ایران در کنفرانس بین المللی امنیت هسته ای در وین"، کلیک کنید.