یک پیش بینی جالب درباره قیمت ارز/ دلار به کانال 40 هزار تومان برمی گردد؟

یک پیش بینی جالب درباره قیمت ارز/ دلار به کانال 40 هزار تومان برمی گردد؟

به گزارش خبرگزاری قدم آخر، کامران سلطانی زاده، دبیرکل سابق کانون صرافان نیز در تازه ترین اظهارنظر درباره بازار ارز گفت: افزایش تعداد صرافی های دخیل در عرضه می تواند در کنترل بازار موثر باشد. همچنین افزایش سهم حضور صرافی های غیربانکی در عرصه سامانه نیما با توجه به وجود مازاد در عرضه این سامانه می تواند روند بازار را معکوس کرده وخریداران را بیشتر دست به عصا کند و همچنین فروشندگان را وادار به فروش کند.

سلطانی زاده ادامه داد: به طور حتم همه دلالان و خریدارن از ورود بانک مرکزی در این ایام برای مدیریت بازار مطمین بودند ودست به عصا شدند.

وی تاکید کرد: بانک مرکزی در یک سال گذشته و برهه هایی که بازار ارز دچار نوسان شد با ورود به موقع و سریع و همچنین استفاده از ابزارهای کنترل بازار، با قدرت دلار را از کانال 60هزارتومان به کانال 49هزار تومان برگرداند و این تجربه ها نشان می دهد باز هم تحقق این اتفاق و برگشت نرخ ارز به سطوح قبلی دور از ذهن نخواهد بود.

مشروح گزارش درباره وضعیت بازار ارز را (اینجا) بخوانید.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک پیش بینی جالب درباره قیمت ارز/ دلار به کانال 40 هزار تومان برمی گردد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک پیش بینی جالب درباره قیمت ارز/ دلار به کانال 40 هزار تومان برمی گردد؟"، کلیک کنید.