️برپایی پردیس های فرهنگی و غرفه های خدمت رسان برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

️برپایی پردیس های فرهنگی و غرفه های خدمت رسان برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

مسیول سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران از برپایی پردیس های فرهنگی – اجتماعی و غرفه های راهنمای زایر و خدمات رسان این سازمان در ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

️به گزارش قدم آخر، محمد مهدی حسن زاده درباره تمهیدات این سازمان گفت: شیوه نامه اجرایی سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به کلیه حوزه ها و پایگاه های تابعه ابلاغ شده است تا هماهنگی های لازم در جهت خدمات رسانی به زایران انجام شود.

مسیول سازمان بسیج شهرداری تهران، افزود: ایام ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران فرصتی است مغتنم تا ضمن زنده نگه داشتن یاد و سیره زندگی امام خوبی ها، بیعتی تازه را با جانشین خلف او امام خامنه ای عزیز محکم کنیم.

️وی یادآور شد: سازمان بسیج شهرداری تهران همچون سالهای گذشته وظیفه خود می داند تا در کنار سایر دستگاه های خدمت رسان، در میزبانی از زایرین مرقد مطهر امام خمینی(ره)، سهم خود را ایفا کند و امسال نیز سازمان بسیج شهرداری تهران با شعار امام وعده صادق ، نسبت به برپایی غرفه هایی در قالب موکب علی بن موسی الرضا(ع) به پذیرایی زایرین از سراسر کشور مـی پردازد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، ️حسن زاده با اعلام اینکه سازمان بسیج شهرداری تهران متولی برپایی 10 پردیس فرهنگی و اجتماعی و 10 غرفه راهنمای زایر می باشد، تصریح کرد: غرفه های راهنمای زایـر، مهدهای کـودک، ایستگاه مـادر و کـودک، ایستگاه تندرستی، جهت ارایه خدمات به کودکان جهت تسهیل امور زایرین در خدمت رسانی به مردم آماده خدمت خواهند بود.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "️برپایی پردیس های فرهنگی و غرفه های خدمت رسان برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "️برپایی پردیس های فرهنگی و غرفه های خدمت رسان برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)"، کلیک کنید.