10 قاچاقچی چوب تاغ در استان سمنان دستگیر شدند – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

10 قاچاقچی چوب تاغ در استان سمنان دستگیر شدند - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار قدم آخر، سرهنگ حسن رستمیان شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه اردیبهشت ماه سال جاری 10 نفر پیرامون قاچاق چوب تاغ در استان دستگیر شدند، ابراز داشت: هدف از این اقدام توجه بیشتر به حفظ منابع ملی است.

وی ضمن بیان اینکه با قاچاقچیان چوب به طور جد در استان برخورد می شود، افزود: افرادی که منابع طبیعی را تاراج می برند جایی در استان نخواهند داشت.

رییس پلیس پیشگیری استان سمنان ضمن بیان اینکه طی مدت مذکور 10 هزار و 232 کیلوگرم چوب تاغ در استان کشف شدند، ابراز داشت: این میزان اردیبهشت ماه توسط ماموران کلانتری و پاسگاه های انتظامی مورد شناسایی قرار گرفتند.

رستمیان در ادامه تصریح کرد: بیشتر این محموله ها از خودروهای عبوری کشف شدند به این معنا که محورهای مواصلاتی تحت رصد و پایش قرار دارند.

وی افزود: از شهروندان در خواست داریم به محض مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات آن بلافاصله مراتب را گزارش دهند تا موضوع رسیدگی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 قاچاقچی چوب تاغ در استان سمنان دستگیر شدند – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 قاچاقچی چوب تاغ در استان سمنان دستگیر شدند – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.