210 پایگاه در هرمزگان آماده دریافت نذورات عید قربان است

210 پایگاه در هرمزگان آماده دریافت نذورات عید قربان است

به گزارش قدم آخر، «حمید باسره»، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان روز شنبه با اعلام این خبر به رسانه ها گفت: از این تعداد 183 مرکز نیکوکاری و 27 اداره کمیته امداد در سطح استان هرمزگان آماده دریافت نذورات مردم هستند.

وی اضافه کرد: در سطح شهرستان بندرعباس سه پایگاه مستقر در گلزار شهدا، امام زاده سید مظفر(ع) و مصلی بندرعباس و همچنین 20 مراکز نیکوکاری در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردم و خیران هستند.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان، با تاکید بر آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات قربانی مردم در طول سال، ادامه داد: نذر قربانی منحصر به ایام عید سعید قربان نمی شود و نیکوکاران با انجام عقیقه یا ذبح احشام در هر زمان می توانند تمام یا قسمتی از گوشت آن را برای کمک به محرومان و حمایت از معاش خانواده های نیازمند اهدا کنند و این نهاد بنا به سفارش صاحب نذر و با رعایت اصول شرعی اقدامات لازم را انجام می دهد.

باسره با بیان اینکه نذورات قربانی نیکوکاران در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت پروتکل های بهداشتی به محرومان هدیه می شود، اظهار کرد: مردم سخاوتمند استان می توانند با مراجعه به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان و همچنین با شماره گیری کد دستوری #076*8877* یا واریز به شماره کارت مجازی 6037997900000648 در این امر خداپسندانه سهیم باشند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "210 پایگاه در هرمزگان آماده دریافت نذورات عید قربان است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "210 پایگاه در هرمزگان آماده دریافت نذورات عید قربان است"، کلیک کنید.