6 نفر از اعضای گروه رسانه ای بعثه ایران از عربستان اخراج شدند

6 نفر از اعضای گروه رسانه ای بعثه ایران از عربستان اخراج شدند

سعودی ها 6 نفر از اعضای گروه رسانه ای بعثه ایران را از عربستان اخراج کردند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، عربستان سعودی 6 نفر از گروه رسانه ای بعثه ایران را از عربستان اخراج کردند.

این گروه رسانه ای شامل 6 خبرنگار و مستندساز، سه شنبه هفته پیش در حال ضبط تلاوت قرآن کریم در مسجدالنبی دستگیر و پس از چند ساعت بازجویی و بدون اعلام دلیل به بازداشتگاه پلیس مرکزی مدینه منتقل شدند.

این گروه رسانه ای دیشب بدون انجام اعمال حج از عربستان اخراج شدند. 

اخراج گروه رسانه ای بعثه ایران از عربستان سعودی در حالی اتفاق افتاد که پیگیری های وزارت امورخارجه کشورمان و نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و سفیر کشورمان در عربستان برای آزادی این افراد در جریان بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "6 نفر از اعضای گروه رسانه ای بعثه ایران از عربستان اخراج شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "6 نفر از اعضای گروه رسانه ای بعثه ایران از عربستان اخراج شدند"، کلیک کنید.