64 درخت در اصفهان شکست/3 داربست سقوط کرد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

64 درخت در اصفهان شکست/3 داربست سقوط کرد - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

منصور شیشه فروش در گفت وگو با خبرنگار قدم آخر با اشاره به تداوم وزش باد و بارش های رگباری تا پایان روز یکشنبه در استان اصفهان اظهار کرد: برای این امر هواشناسی هشدار سطح نارنجی را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران استانداری اصفهان ابلاغیه ای را به دستگاه های امدادی، شهرداری ها، دهیاران، جمعیت هلال احمر، راهداری، اورژانس، شرکت های برق، آب و فاضلاب و آب منطقه ای و اعضای مدیریت بحران استان برای آماده باش تیم های امدادی سراسر استان در پیشگیری و کنترل حوادث محتمل ناشی از ناپایداری های همرفتی و ناگهانی به ویژه در ساعت بعداز ظهر و شب صادر شده است، ادامه داد: بارش های رگباری و تندبادهای لحظه ای طی بعدازظهر جمعه باعث جریان یافتن روان اب، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی در بخش برزاوند شهرستان اردستان از جمله روستاهای نهوج، فران، مارچوبه، گردنه ملا احمد نایین، آزاد راه شرق محورهای نطنز و نایین، اردستان و ورزنه شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه همچنین بارش ها منجر به آسیب به حاشیه راه ها و تعدادی از قنوات شد، اضافه کرد: همچنین بارش های رگباری و تندبادهای موقت در بخش های برزک قمصر و نیاسر کاشان، گلپایگان و خوانسار محور علویجه و دهق – میمه و مناطق شمال و شرق جنوب اصفهان به صورت پراکنده تا شب گذشته ادامه داشت.

وی با بیان اینکه وزش تندبادهای لحظه ای با 80 تا 100 کیلومتر بر ساعت در مناطق شمال شرق و مرکز استان گزارش شد، اضافه کرد: این پدیده باعث خیزش کانون های گرد و خاک، کاهش میدان دید و بروز خسارت به مزارع باغات و فضای سبز در برخی از این مناطق شد.

شیشه فروش با اشاره به شکستگی 64 اصله درخت، بروز خسارت به 8 خودرو و شبکه های برق به علت سقوط درخت و سقوط 3 داربست و 12 تابلوی ترافیکی و تبلیعاتی در استان اصفهان طی روز گذشته ابراز کرد: عوامل امدادی، شهرداری ها، آتش نشانی برای بازگشایی مسیرها و پاکسازی خیابان ها اقدام کردند.

وی تصریح کرد: امدادرسانی به 24 خودرو در جاده ها توسط عوامل پلیس راهداری و جمعیت هلال احمر صورت پذیرفت که خوشبختانه حوادث اخیر خسارات جانی در بر نداشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "64 درخت در اصفهان شکست/3 داربست سقوط کرد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "64 درخت در اصفهان شکست/3 داربست سقوط کرد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.